Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana

Muzyka, koncerty, galerie, multimedia, artykuły, utwory poetyckie

Autopacz – części samochodowe używane, wypożyczalnia busów Wrocław

Autopacz – części samochodowe używane, wypożyczalnia busów Wrocław

Firma Autopacz zajmuje się sprzedażą detaliczną części samochodowych używanych, głównie do samochodów marki VW, Audi, Seat, Skoda. Sklep firmowy znajduję się we Wrocławiu przy ul. Paczkowskiej. Zakupy również można dokonywać przez sklep internetowy. Głównym celem firmy jest dostarczanie zamówionych części na czas, dlatego korzystamy z najskuteczniejszych firm kurierskich.

Części samochodowe używane

Wszystkie części przed sprzedażą są sprawdzane pod względem dalszej użyteczności oraz objęte są gwarancją rozruchową.

Wypożyczalnia busów dostawczych Wrocław

Dysponujemy także flotą samochodów dostawczych. Oferujemy możliwość krótko i długoterminowego wypożyczenia pojazdów a także wynajęcie samochodu dostawczego z kierowcą. Każdy z samochodów posiada ubezpieczenie oraz przechodzi regularne serwisy w naszym firmowym warsztacie.

Serwis klimatyzacji samochodowych Wrocław

Kolejną domeną firmy jest serwis i naprawa klimatyzacji samochodowych. Wykonujemy okresowe przeglądy, które należy wykonywać co roku, aby zapewnić prawidłową wydajność podzespołów. W naszej ofercie znajdują się również usługi uzupełnianie czynnika roboczego, odgrzybianie klimatyzatora, sprawdzanie szczelności układu oraz dodanie barwnika UV. Wszystkie prace prowadzone są na profesjonalnej stacji firmy Magneti Marelli co zapewnia bezpieczeństwo dla Twojego układu klimatyzacji w samochodzie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana © 2015 Frontier Theme