Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana

Muzyka, koncerty, galerie, multimedia, artykuły, utwory poetyckie

DJ na imprezę firmową, wesele lub urodziny – SELEKTIV

DJ na imprezę firmową, wesele lub urodziny – SELEKTIV

Selektiv to:

– Kreatywny DJ na imprezę prywatną

– Kreatywny DJ na imprezę urodzinową

– Kreatywny DJ na imprezę firmową

– Kreatywny DJ na wesele z klasą i pomysłem

DJ na wesele

Ponad 20 lat doświadczenia w organizowaniu imprez:
od przyjęć prywatnych i firmowych dla fanów dobrych brzmień po duże wydarzenia na Zamku Królewskim w Warszawie. 7 lat doświadczenia w prowadzeniu przyjęć weselnych z klasą i z pomysłem – w tym wesela międzynarodowe – nagradzane podziękowaniami Młodych Par i rodziców.

Mamy wszystko co jest potrzebne aby zrealizować imprezę Waszych marzeń.

DJ Złoty Środek i DJ Spiro sprawiają, że każda realizowana przez nich impreza jest wyjątkowa i oryginalna a przede wszystkim idealnie dopasowana do gustów gości i uczestników.

DJ na urodziny

DJ na imprezę prywatną – DJ Złoty Środek z dużym zaangażowaniem gra imprezy prywatne z udziałem gości międzynarodwych.  W naszym kręgu są przyjęcia z udziałem gości z Holandii, Francji, Anglii, Kanady, USA, Szwecji, Rosji, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Indii i Japonii.

DJ na imprezę firmową – praca w agencjach eventowych i PR daje DJowi Złoty Środek dogłębne zrozumienie idei, potrzeb  i świadomość celu do zrealizowania przez imprezę firmową lub promocyjną.

DJ na wesele –  Mamy duże doświadczenie w organizacji imprez i przyjęć także we współpracy z agencjami ślubnymi. Podczas przygotowań DJ Złoty Środek przeprowadzi Państwa przez każdy punkt przyjęcia i doradzi w doborze najbardziej dopasowanej opcji tak by wszyscy uczestnicy przyjęcia odczuwali Pełnię Szczęścia i by fotografia lub film uwieczniły ten stan na przyszłość.

Selektiv to najbardziej trafny i selektywny wybór.

Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana © 2008-2018 Frontier Theme