Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana

Muzyka, koncerty, galerie, multimedia, artykuły, utwory poetyckie

DJ na wesele, wodzirej Tarnów

DJ na wesele, wodzirej Tarnów

DJ, wodzirej  na wesele Tarnów oferuje profesjonalną oprawę muzyczną na twoje wesele, poprawiny, studniówkę, półmetek, bankiet, czy imprezę firmową. Dzięki mobilności sprzętu swoje usługi świadczy w promieniu 100 km od miejscowości Tarnów działając na terenie województwa małopolskiego, oraz podkarpackiego .

DJ na wesele

Dojazd do takich miejscowości  jak : Tarnów, Wojnicz, Brzesko,  Nowy Sącz, Gorlice, Dębica, Mielec, Rzeszów, Jasło, Krosno, Stalowa Wola, oraz miejscowości w ich najbliższym sąsiedztwie nie stanowi żadnej przeszkody i  jest wliczony w cenie usługi.

Wodzirej Tarnów

W jego ofercie znajduje się profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie sceniczne, pirotechnika sceniczna, efekty specjalne, wytwornice baniek, wytwornice dymu, wytwornice ciężkiej mgły, projektor multimedialny. Posiada własne mobilne stanowisko, dzięki czemu nie musisz się o nic martwić, również estetyka samego stanowiska jest na najwyższym poziomie dzięki zastosowaniu profesjonalnych i podświetlanych parawanów, wszystkie niechciane dla oka klienta przewody są ukrywane w maskownicach, a co najważniejsze nie umieszcza rażących  banerów reklamowych na waszym przyjęciu.

DJ na wesele Tarnów

Oferuje prowadzenie imprezy zarówno w języku polskim, jak i angielskim, istnieje też możliwość poprowadzenia przez niego gier i zabaw.  Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, jest otwarty na nowe wyzwania i ciekawe pomysły,  a po uzgodnieniu szczegółów oferuje podpisanie umowy.  Posiada wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt, oraz pozytywne opinie zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana © 2015 Frontier Theme