Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana

Muzyka, koncerty, galerie, multimedia, artykuły, utwory poetyckie

Fotografia ślubna i okolicznościowa ale nie tylko… FOTOART-MARUSARZ

Fotografia ślubna i okolicznościowa ale nie tylko… FOTOART-MARUSARZ

Fotografią zajmuję się już od wielu lat, zakres mojego działania to przede wszystkim uroczystości okolicznościowe typu. Fotografia Ślubna, Fotografia Weselna, Chrzty, Komunie, wszelkiego rodzaju Eventy oraz inne uroczystości. Jednak to nie wszystko moja oferta obejmuje również zdjęcia produktowe we własnym studiu fotografii bezcieniowej, mieszczącym się w Łodzi.

Fotograf ślubny Łódź

Poza głównymi tematami fotografii swoje usługi kieruję również do pasjonatów motoryzacji, oferując zdjęcia pojazdów które są przeznaczone np. do sprzedaży w Województwie Łódzkim. Swoją działalność przedstawiam tutaj i kieruję głównie do Państwa z terenu całego Okręgu Łódzkiego takiego jak (Zgierz, Kutno, Ozorków, Piotrków Trybunalski, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Sieradz, Wieluń, Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice, Bełchatów, Łowicz) oraz wszystkich miejscowości ościennych. Choć nie tylko, często podróżuję po całej Polsce, jak również prowadzę sesje zagraniczne. Szanowni Państwo moja oferta obejmuje kompleksowe usługi w zakresie szeroko pojętej Fotografii. Nie ogranicza mnie czas lub też miejsce wykonywania mojej pracy jako Fotografa Ślubnego. Jestem w stanie dotrzeć w każde miejsce gdzie mnie zaprosicie.

Fotograf Zgierz

Wieloletnie doświadczenie w branży Fotograficznej oraz praca przy wykorzystaniu najnowszego sprzętu firmy Nikon, gdyż na takim systemie pracuję gwarantuję doskonałą jakość techniczną wykonanych Fotografii. W swojej pracy z klientami cechuje mnie głównie zaangażowanie przy każdym zleceniu ,jestem osobą bardzo kontaktową która potrafi zjednać sobie Pary Nowożeńców oraz stworzyć atmosferę pełną uśmiechu i bardzo dobrego humoru podczas całej uroczystości w tym tak wyjątkowym i pięknym dniu jakim jest wasz ślub. Wieloletnie doświadczenie a także rzetelność w mojej pracy nie tylko gwarantują piękno Fotografii Ślubnej, ale również jestem pomocny w wielu aspektach które towarzyszą całemu przebiegowi uroczystości z racji doświadczenia przy już niezliczonych realizacjach reportaży Weselnych.

Fotografia ślubna Łódź

Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani współpracą serdecznie zapraszam do kontaktu oraz zapoznania się z moimi pracami na mojej stronie internetowej.

Pozdrawiam serdecznie FOTOART-MARUSARZ.PL

Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana © 2008-2018 Frontier Theme