Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana

Muzyka, koncerty, galerie, multimedia, artykuły, utwory poetyckie

Hotel Jakuszyce

Hotel Szklarska Poręba

Pewnie większość z was nie zastanawiała się  jeszcze co będziecie robić po  Sylwestrze lub  w okresie ferii. Wahacie się od hoteli nad morzem, aż po hotele w karkonoszach i okolicach. Z radością chcemy Państwu oznajmić, że właśnie wasze poszukiwania  zakończyły się. Bowiem Hotel Jakuszyce w Szklarskiej Porębie będzie idealnym  rozwiązaniem  na okres ferii. Będziecie  pod wrażeniem widoków w Jakuszycach. Proponujemy Państwu na ten czas dwa pakiety. Jeden na Święto Trzech Króli a drugi typowo na ferie.  Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy mnóstwo rozrywek  w trakcie państwa pobytu. Zaczynając od porannego aqua aerobiku, kończąc na wspólnych wieczorach przy kominku.

Jakuszyce

Jeżeli będziecie Państwo chcieli wybrać się na  wyprawę to w pobliżu znaleźć możecie kilka interesujących  miejsc, np. Park linowy, Muzeum Górnictwa czy Wodospad Szklarki. Hotel  ma na miejscu własną restauracje, w której króluje  kuchnia polska. Wszystko przygotowywane jest z największą  dokładnością. W okresie letnim posiłki mogą państwo spożywać  na tarasach z widokiem na góry Izerskie.

SPA w karkonoskim hotelu

Jeżeli pragniecie  relaksu i wypoczynku  to nasze SPA spełni wasze oczekiwania . Korzystać możecie z masaży różnego rodzaju, aż po saunę czy basen. Zapraszamy również  do odwiedzenia  naszej siłowni, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zapominajmy o tym, że hotel ma do dyspozycji nowoczesną salę konferencyjną, w której organizować możecie spotkania biznesowe, szkolenia oraz imprezy integracyjne. Hotel Jakuszyce  zaprasza !

 

Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana © 2015 Frontier Theme