Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana

Muzyka, koncerty, galerie, multimedia, artykuły, utwory poetyckie

Jmd24.pl – biuro rachunkowe, księgowość, BHP i Ppoż

Jmd24.pl – biuro rachunkowe, księgowość, BHP i Ppoż

 

Biuro rachunkowe JMD ma swoją siedzibę w Zgierzu przy ul. Żytniej 24. Głównym przedmiotem działalności jest obsługa księgowa i kadrowo – płacowa firm.

KSIĘGOWOŚĆ

Biuro zajmuje się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów, ewidencji i rejestrów dla potrzeb VAT, przesyła drogą elektroniczną deklaracje VAT i informacje podsumowujące VAT-UE oraz sporządza roczne zeznania podatkowe.

BIURO RACHUNKOWE

Oferta biura obejmuje również sporządzanie: dokumentacji związanej z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników, umów cywilnoprawnych i rachunków do nich, list płac i kart wynagrodzeń, rocznych deklaracji PIT-4R, PIT-8AR, PIT-11, PIT-40. Biuro wylicza składki ZUS za ubezpieczonych oraz płatnika, sporządza i przesyła drogą elektroniczną formularze zgłoszeniowe i rozliczeniowe ZUS, wypełnia dokumentację niezbędną do uzyskania zasiłków wypłacanych z ZUS oraz sporządza informacje miesięczne lub roczne dla osób ubezpieczonych. Wśród usług dodatkowych Biuro oferuje sporządzanie: rocznych sprawozdań dotyczących emisji spalin i wyliczanie opłat za korzystanie ze środowiska, sprawozdań dla celów GUS i banków, wniosków i dokumentów wymaganych przy zakładaniu działalności gospodarczej.

BHP i PPOŻ

Biuro w swej ofercie posiada również wstępne i okresowe szkolenia BHP, opracowania instrukcji bezpieczeństwa pożarowego i inne usługi związane z obowiązkami wynikającymi z Ustawy o ochronie przeciwpożarowej. Biuro zapewnia fachowe i rzetelne wykonanie powierzonych zleceń, oferując przystępne ceny dostosowane indywidualnie do każdego klienta.

Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana © 2015 Frontier Theme