Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana

Muzyka, koncerty, galerie, multimedia, artykuły, utwory poetyckie

Londyn – masaż, kręgarz, fizjoterapeuta

Londyn – masaż, kręgarz, fizjoterapeuta

Kręgarz Londyn to prywatny gabinet masażu leczniczego oferujący usługi ustawiania kręgów (terapii manualnej)- terapii niezwykle efektownej i pomocnej w bólach kręgosłupa. Głównym terapeutą w gabinecie jest Andrzej Weremiuk- Magister fizjoterapii z bogatym – 12-letnim doświadczeniem klinicznym zdobytym w Polsce, oraz za granicą.

MASAŻ LONDYN

Przyjmujemy pacientów w dwóch gabinetach w Londynie: na Croydon i Euston.
Gabinet oferuje usługi masażu leczniczego oraz terapii manualnej w różnego rodzaju jednostkach chorobowych jak: rwa kulszowa, dyskopatie, zamrożone ramię, skolioza, sztywny kark, bóle głowy (migreny). W czasie terapii używamy najnowocześniejszych technik terapii tkanek miękkich zdobytych na profesjonalnych kursach dla fizjoterapeutów. Zawsze przed rozpoczęciem pracy pacient jest szczegółowo badany i diagnozowany by maksymalnie określić przyczynę bólu. Dobra diagnostyka to podstawa do dobrego rezultatu terapii.

KRĘGARZ LONDYN

Oferujemy również masaż kobietom w ciąży przynoszący ulgę w tym ciężkim i wyczerpującym okresie, jak również po porodzie, gdzie szczególnie młodzi rodzice są narażeni na ciągłe bóle kręgosłupa z uwagi na podnoszenie dziecka.
Sportowcy znajdą tu doskonały masaż sportowy dostosowany do obciążej występujących w uprawianej dyscyplinie sportowej. Oferujemy również fantastyczny masaż relaksacyjny dla osób cierpiących z powodu stresu i przemęczenia- niezwykle efektywnie usuwający wszelkiego rodzaju następstwa stresowych sytuacji jak bóle głowy, depresja, wyczerpanie.

FIZJOTERAPEUTA LONDYN

Zabiegi są zawsze wykonywane bardzo indywidualnie, z ogromną starannością i dokładnością. Znajomość nowoczesnych technik leczenia bólów kręgosłupa pozwala nam uwolnić naszych pacientów od nawet najbardziej uciążliwych, przewlekłych jak i ostrych problemów z bólem. Wielu pacientów uratowaliśmy od niechybnie czekającego ich wózka inwalidzkiego z powodu bardzo zaawansowanych stanów zapalych i przeciążeniowych.
Chętnie diagnozujemy i doradzamy naszym pacientom najlepszą terapię. Zapraszamy do kontaktu!
Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana © 2008-2018 Frontier Theme