Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana

Muzyka, koncerty, galerie, multimedia, artykuły, utwory poetyckie

P.H.U. Eco-Punkt – płyty warstwowe – lakierowanie i naprawa

P.H.U. Eco-Punkt – płyty warstwowe – lakierowanie i naprawa

Nasza specjalność : Innowacyjne rozwiązania dla budownictwa przemysłowego. Jesteśmy firmą, która zajmuje się konserwacją i naprawą płyt warstwowych.

Swoją działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Dysponujemy mobilna brygada która jest w stanie wykonać nawet najtrudniejsze zadania. W swoim dorobku posiadamy kilkadziesiąt zrealizowanych projektów. Pomagamy firmą realizować wyzwania wynikające z budowy i użytkowania obiektów wykonanych w technologii płyt warstwowych w zakresie od montażu do obsługi serwisowej po rozpoczęciu eksploatacji obiektu włącznie.

Płyty warstwowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wykonujemy przebudowy i modernizacje pomieszczeń wykonanych z płyt warstwowych.  Budynki z płyt warstwowych to najczęściej : Zakłady produkcyjne, Centra logistyczne, Centra handlowe, Magazyny, Hale, Obiekty handlowe.

W dobie rosnącego zapotrzebowania związanego z estetyką niejednokrotnie podczas procesu budowy, a także po jej zakończeniu gdy obiekt jest eksploatowany powstają problemy, które trzeba szybko i skutecznie rozwiązać, niskimi nakładami finansowymi. Firma ECO-PUNKT znalazła szereg innowacyjnych rozwiązań w tym zakresie jesteśmy w stanie naprawić uszkodzone płyty warstwowe . O ile zachodzi potrzeba możemy przemalować pojedyncze płyty warstwowe . Na życzenie klienta zmienimy kolor całej elewacji wykonanej w technologii płyt warstwowych.

Lakierowanie płyt warstwowych

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z pełnym profesjonalizmem . W branży produkcji spożywczej i mięsnej przeprowadzamy renowację pomieszczeń produkcyjnych i komór chłodniczych z uwagi na fakt przestrzegania wysokich norm .

Zaufali nam wiodący producenci branży spożywczej i mięsnej a także ogromne sieci handlowe. Daliśmy się poznać jako solidny partner do współpracy.  Dla naszych klientów wykonaliśmy szereg prac mających na celu poprawę wizerunku . Zawsze szukamy rozwiązania dla naszego klienta i chętnie doradzamy. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana © 2008-2018 Frontier Theme