Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana

Muzyka, koncerty, galerie, multimedia, artykuły, utwory poetyckie

Stomatologia Kaczyńska – stomatolog, dentysta, ortodonta Białystok

Stomatologia Kaczyńska – stomatolog, dentysta, ortodonta Białystok

Stomatologia Kaczyńska s.c. to gabinet stomatologiczny w Białymstoku,  bazujący na nowoczesnych technologiach i aktualnej wiedzy medycznej, prowadzony przez protetyka dr Halinę Kaczyńską i ortodontę dr Joannę Kaczyńską.

Gabinet zlokalizowany jest na osiedlu Piasta, w bliskiej odległości od centrum, z dogodnym dojazdem komunikacją miejską.

Stomatolog Białystok

Pracujemy ze specjalistami wielu działów stomatologii a zakres naszej pracy to m.in. endodoncja czyli leczenie kanałowe pod mikroskopem, implanty i chirurgia stomatologiczna, protetyka  i ortodoncja (leczenie wad zgryzu).

Leczymy pacjentów w oparciu o najnowsze techniki stosowane w stomatologii. Korzystając z nowoczesnej diagnostyki, analiz zwarcia i urządzeń do symulowania pracy szczęk i stawów (artykulatory)  zapewniamy naszym pacjentom nie tylko piękny uśmiech ale i prawidłowe działanie wszystkich elementów narządu żucia czyli zębów, mięśni i dziąseł.

Dentysta Białystok

Dokładna diagnostyka obejmująca zdjęcia rentgenowskie (pantomogram i zdjęcie cefalometryczne ), tomografię  komputerową oraz  modele gipsowe uzębienia pozwala postawić rozpoznanie i stworzyć plan leczenia- odmienny dla każdego pacjenta.

Stałe aparaty ortodontyczne, metalowe, kosmetyczne lub  bezligaturowe (samoligaturujące) w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem lekarza prowadzącego zapewnią poprawę zgryzu, uśmiechu a co za tym idzie- jakości życia pacjenta.

Leczenie kanałowe, w trudnych przypadkach prowadzone pod mikroskopem pozwoli uratować ząb przed usunięciem, a porcelanowe korony, mosty i odbudowy na implantach umożliwią odtworzenie ładnego wyglądu i czynności narządu żucia.

Ortodonta Białystok

Zdjęcia RTG, wykonywane podczas zabiegu dają możliwość kontroli  jakości przeprowadzonego leczenia endodontycznego.

Profilaktyka stomatologiczna, obejmująca skaling , piaskowanie zębów, lakierownie lub lakowanie to nieodłączny element pracy naszego zespołu lekarzy i higienistek stomatologicznych.

 Wybielanie zębów lampą LED i nakładkowe stanowią dopełnienie opieki nad naszymi pacjentami.

Dbamy o jakość i dokładność naszej pracy stawiając na nowoczesną stomatologię w najlepszym wydaniu.

Indywidualne podejście do każdego z pacjentów, bezpłatny parking, płatności kartą, telefoniczne potwierdzanie wizyt  to dodatkowe atuty naszego gabinetu.

Bo dobry dentysta to pewność leczenia i zaufanie na lata.

Zapraszamy serdecznie!

Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana © 2015 Frontier Theme