Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana

Muzyka, koncerty, galerie, multimedia, artykuły, utwory poetyckie

Torggler.PL – kleje, hydroizolacje, sylikony

Torggler.PL – kleje, hydroizolacje, sylikony

Grupa Torggler jest znana zarówno w Polsce, jak i w Europie z produkcji wysokospecjalizowanych wyrobów dla budownictwa. Główna siedziba firmy znajduje się od 150 lat  w mieście Merano w północnych Włoszech (prowincja Południowy Tyrol).

KLEJE

Obsługę rynku polskiego i Europy Środkowo-Wschodniej zapewnia firma Torggler Polska
Sp. z o.o. z siedzibą w Zgierzu, utworzona w 1996 roku. Dla zwiększenia i optymalizacji mocy produkcyjnych niezbędnych do pokrycia zapotrzebowania rynku polskiego, powstała

w Zgierzu  w 2002 r. nowoczesna fabryka zdolna do wyprodukowania szerokiego

i kompletnego zakresu produktów. Pozostałe fabryki Grupy Torggler mieszczą się we Włoszech.

HYDROIZOLACJE

Marka Torggler daje gwarancją zaspokojenia wymagań specjalistycznych firm budowlanych, inwestorów przemysłowych oraz klientów indywidualnych, dostarczając produkty

o najwyższej jakości i najlepszych właściwościach technicznych, co jest potwierdzone przez najważniejsze międzynarodowe  i krajowe certyfikaty i standardy.

Oferta firmy Torggler obejmuje:

systemy ociepleń Ekomix, tynki szlachetne i farby, kleje i fugi do glazury, zaprawy budowlane, preparaty gruntujące.

Ponadto dużą popularnością cieszą się pianki poliuretanowe montażowe i silikony. W tym segmencie Grupa Torggler zalicza się do największych producentów europejskich. Co roku wprowadzane są na rynek nowe produkty, będące odpowiedzią na trendy  i zapotrzebowania odbiorców.

SYLIKONY

Rozwiązania specjalistyczne dla budownictwa obejmują:

renowację zasolonych i zawilgoconych murów, renowację betonu, izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne, domieszki do betonu, produkty ognioodporne.

Laboratoria firmy pracują wciąż nad rozwojem produktów i technologii, aby móc sprostać coraz trudniejszym wyzwaniom, jakie stawiają inwestorzy i projektanci.

Dział Doradztwa Technicznego wraz z grupą wykwalifikowanych Przedstawicieli Handlowych wspiera Klientów fachowymi poradami rozwiązując trudne zagadnienia budowlane.

Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana © 2015 Frontier Theme