Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana

Muzyka, koncerty, galerie, multimedia, artykuły, utwory poetyckie

Zakład tapicerski Olsztyn

Zakład tapicerski Olsztyn

Zakład Tapicerski Baliński Edward i Baliński Krzysztof mieści się przy ulicy Żeromskiego 24G Olsztyn. Jest to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem i tradycją istniejemy od 1966 roku na rynku Olsztyńskim. Głównym obszarem naszej działalności zakładu tapicerskiego w Olsztynie jest teren województwa warmińsko-mazurskiego.

Usługi tapicerskie Olsztyn

Nasze usługi tapicerskie cechuje pełny profesjonalizm i zaangażowanie poparte długoletnią praktyką.

Zdobyte przez nas doświadczenie oraz  potrzebne kwalifikacje przekładają się na wysoką jakość wykonywanych przez nasz zakład tapicerski  mebli tapicerowanych,co znajduje uznanie naszych  klientów z terenu miasta Olsztyn ,a także z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Wieloletnie doświadczenie zakładu tapicerskiego w Olsztynie pozwala podjąć się każdego zlecenia gdyż jesteśmy w stanie sprostać  wykonania mebli tapicerowanych niestandartowych,których nie podejmię się inny zakład tapicerski.

Nasz zakład tapicerski w Olsztynie   prowadzi  produkcję  mebli  tapicerowanych, mebli na wymiar,mebli najwyższej jakości, oferujemy renowację mebli nowoczesnych,  mebli tradycyjnych i mebli stylowych. Nasz zakład tapicerski oferuje wykonanie usług mebli tapicerowanych wg projektu klienta.

Wykonujemy meble tapicerowane  od podstaw,wykonujemy komplety wypoczynkowe, wersalki, tapczany, kanapy narożne,narożniki, fotele,sofy ,amerykanki, pufy, poduszki.

Zakład tapicerski oferuje wykonywanie pokrowców na meble tapicerowane,pokrywamy komplety wypoczynkowe,krzesła,fotele,tapczany,narożne kanapy,pufy,wersalki,amerykanki,sofy skórą naturalną a także skórą ekologiczną ,skają lub tkaniną obiciową. Zakład tapicerski świadczy usługi także naprawy konstrukcji mebli drewnianych lub ich wymiany.

Meble tapicerowane Olsztyn

Zakład tapicerski zajmuję się kompleksowym wyposażaniem w meble tapicerowane akademiki ,bursy szkolne, internaty, szpitale, przychodnie, bary, restauracje, hotele, motele pensjonaty,kluby itp.Nasza oferta zakładu tapicerskiego w Olsztynie skierowana  jest zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Nasz zakład tapicerski w Olsztynie posiada w swojej ofercie duży wybór wzorów i rodzajów materiałów tak klasycznych jak i nowoczesnych.

Meble tapicerowane naszego zakładu tapicerskiego w Olsztynie były wykonywane na indywidualne zamówienie i trafiły na rynek zagraniczny co sprawiło,iż mamy duże zainteresowanie i chęć zamówień mebli tapicerowanych przez klientów z poza granic Państwa.

Nasz zakład tapicerski oferuje bezpłatną fachową wycenę oraz bezpłatny dojazd do klienta przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Chętnie doradzimy i pomożemy w doborze mebli tapicerowanych.

Nasz zakład tapicerski jest  przygotowany na spełnienie Państwa oczekiwań i indywidualnych potrzeb.Jesteśmy otwarci na sugestię klientów , serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej  oferty meblowej i współpracy z naszym zakładem tapicerskim w Olsztynie. Zapraszamy do kontaktu osobistego jaki i telefonicznego oraz przez stronę internetowa i facebooka.

Adam Dennison - wartościowa poezja śpiewana © 2008-2018 Frontier Theme